O firmie

 Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której większościowym udziałowcem jest firma JARECKI i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja szerokiej gamy pojemników i kontenerów metalowych stosowanych przede wszystkim w gospodarce komunalnej, ale także w budownictwie i wielu innych gałęziach przemysłu. Wykonujemy pojemniki według własnych sprawdzonych w praktyce wzorów. W przypadku potrzeby rozwiązań indywidualnych opracowujemy i wykonujemy konstrukcje spełniające dokładnie oczekiwania naszych klientów. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie umożliwiające nam profesjonalne rozwiązywanie problemów związanych z gromadzeniem, segregacją i transportem różnorodnych materiałów, oraz odpadów przemysłowych i komunalnych. Wyroby nasze cechuje niezawodność, funkcjonalność a przede wszystkim duża trwałość.

Wykonywanie różnego rodzaju konstrukcji metalowych to następna sfera aktywności produkcyjnej firmy. Konstrukcje te mogą być wytwarzane wg wzorów lub dokumentacji dostarczanej przez klientów przy pomocy takich operacji technologicznych jak cięcie, gięcie, tłoczenie, wykrawanie, toczenie, frezowanie, szlifowanie oraz zgrzewanie i spawanie. Obróbka wykańczająca może być realizowana poprzez piaskowanie, lakierowanie natryskowe oraz cynkowanie zapewniające im odpowiednią trwałość i estetykę.

O walorach eksploatacyjnych wytwarzanych przez nas wyrobów świadczy najlepiej wieloletnia współpraca z wieloma partnerami z Europy Zachodniej oraz klientami krajowymi.