Ceny loco magazyn firmy Torkonstal w 48-200 Prudnik, ul. Prężyńska 19

Koszt dostawy kontenerów i muld wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i adresu dostawy.

Informacja i wycena 799 096 720 lub biuro@torkonstal.pl

______________________________________________________________________________________________________

Oprogramowanie sklepu nie generuje faktur. Po zakończeniu procesu zamawiania towaru, fakturę lub fakturę proforma otrzymacie Państwo na podany podczas procesu rejestracji adres email. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z działem księgowości firmy Torkonstal - tel/fax 77 4362057 w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku.

____________________________________________________________________________________________________

Poniżej podajemy warunki dostawy innych niż kontenery towarów zakupionych w sklepie internetowym torkonstal.com.pl

W sklepie torkonstal.com.pl proponujemy niżej wymienione formy dostawy:

Standardowa krajowa paczka DPD

Maksymalna waga jednej paczki w przesyłce: 31,5 kg,
Maksymalna długość: 150 cm (najdłuższy bok),
Suma: wysokość + szerokość + długość <= 300 cm,
Paczka musi mieć kształt prostopadłościanu, z którego nie wystaje żaden ponadwymiarowy element.
Ceny standardowych paczek krajowych DPD [do 31,5 kg]:

 • paczka kurierska z przedpłatą na konto za towar - 25,00 złotych
 • paczka kurierska z pobraniem należności za towar przez kuriera - 35,00 złotych

  Przesyłka krajowa paletowa DPD:
 • przesyłka krajowa na palecie 60 x 80 cm z przedpłatą na konto za towar - 150,00 złotych
 • przesyłka krajowa na palecie 60 x 80 cm z pobraniem należności za towar przez kuriera - 170,00 złotych
 • przesyłka krajowa na palecie 80 x 120 cm z przedpłatą na konto za towar - 250,00 złotych
 • przesyłka krajowa na palecie 80 x 120 cm z pobraniem należności za towar przez kuriera - 280,00 złotych

Przesyłka paletowa krajowa ponadgabarytowa przesyłana na palecie 80 x 120 cm jest wyceniana indywidualne w porozumieniu z Działem transportu firmy Torkonstal - transport@torkonstal.pl

Transport dedykowany zakupów hurtowych, specjalnych, wielkogabarytowych, niestandardowych jest wyceniany indywidualnie prze dział handlowy firmy Torkonstal biuro@torkonstal.pl Transport dedykowany realizowany jest spedycją krajową oraz transportem własnym.

Bezpłatny odbiór własny z magazynów firmy Torkonstal jest zawsze możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 do 14:00 lub w innych jedynie w szczególnych przypadkach po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym.

Ceny netto, do cen zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%

Ważne uwagi dotyczące dostawy.
 • Realizacja zamówień odbywa się wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Wyjątek mogą stanowić dostawy według wcześniej dokonanych ustaleń w formie mailowej.
 • Zamówienia będą realizowane maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia, chyba, że strony mailowo uzgodnią inny okres realizacji zamówienia.
 • Czasu realizacji zamówienia należy powiększyć o czas dostawy, przeważnie jest to 1 do 2 dni roboczych.
 • W przypadku wydłużenia się terminu realizacji klient zostanie niezwłocznie o tym poinformowany.
 • Zakupione towary są dostarczane wyłącznie na terenie Polski na adres dostawy podany przez zamawiającego na formularzu zamówienia.
 • Realizowane będą tylko prawidłowo złożone zamówienia. Przez prawidłowo złożone zamówienie rozumie się wprowadzenie przez zamawiającego do systemu informatycznego sklepu torkonstal.com.pl wszystkich danych niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży oraz jej realizacji lub wzajemnie zaakceptowane uzgodnienia mailowe oraz zamówienie złożone w formie mailowej na adres biuro@torkonstal.pl
 • Sprzedawca firma Torkonstal nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostarczeniu zamówionego towaru oraz realizacji zamówienia, wynikające z błędnie lub niedokładnie podanego przez zamawiającego adresu dostawy.
 • Klient odbierając przesyłkę z zamówionym towarem od kuriera lub firmy spedycyjnej, powinien sprawdzić stan przesyłki.
 • W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania sprzedawca firma Torkonstal zaleca sporządzić protokół szkody w obecności kuriera lub kierowcy firmy spedycyjnej oraz powiadomić o tym fakcie Torkonstal. Po otrzymaniu wyjaśnienia od przedstawiciela firmy kurierskiej, spedytora Torkonstal skontaktuje się z kupującym w celu podjęcia dalszych decyzji odnośnie ponownej wysyłki towaru lub anulowania zamówienia i zwrotu zapłaconych przez kupującego kwot.
 • W przypadku braku uszkodzeń lub innych zastrzeżeń zamawiający potwierdza własnoręcznym podpisem odbiór kupionego towaru.
 • Koszty transportu zamówionego towaru ponosi kupujący.
 • Koszty dostawy towarów określa cennik dostępny na stronie internetowej torkonstal.com.pl oraz dodatkowo koszty dostawy są wskazywane w czasie składania zamówienia oraz jego potwierdzenia przyjęcia do realizacji przez platformę sklepu torkonstal.com.pl
 • W momencie przekazania towaru przewoźnikowi zamawiający jest powiadamiany o tym fakcie poprzez wysłanie informacji elektronicznej na konto e-mail podane w zamówieniu.
Informację o akceptowanych przez nas formach płatności znajdziecie Państwo w zakładce Płatności
Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Torkonstal Spółka z o.o. z siedziba w Prudniku przy ulicy Prężyńskiej 19 NIP 7550006371 | KRS 0000167662 | REGON 530583758 | BDO 000157269 dokłada wszelkich starań aby proces produkcji oraz spedycji towarów do Klientów odbywał się z zachowaniem najwyższych standardów produkcji oraz realizacji zamówienia.
Zapraszamy do zakupów i współpracy.
Torkonstal - producent kontenerów i muld