Marki
Dostawcy

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0 kg - 860 kg

Strona główna

Podkategorie

  • Muldy

    Produkujemy wszystkie rodzaje muld. Muldy symetryczne, niesymetryczne, otwarte oraz zamknięte. Z klapami, muldy z klapami oraz wrotami przednimi. W naszej ofercie znajdują się także muldy wzmocnione, muldy z podwyższonymi ścianami oraz muldy do ciężkich zastosowań z obniżonym przodem. Konstrukcję produkowanych przez naszą firmę muld opieramy na zaleceniach norm: DIN 30720-1, DIN 30720-2 oraz DIN 30735 dotyczącej mini muld. Muldy są przystosowane do załadunku urządzeniami bramowymi. Muldy naszej produkcji posiadają wzmocnione wieńce górne oraz narożniki. Wykonane są w technologii spawów ciągłych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wyposażone są w potrójne zaczepy z przodu muldy. Wszystkie kontenery wykonujemy ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550 [550 MPa].

  • Kontenery KP

    Firma Torkonstal produkuje kontenery KP. Kontenery KP5 - KP15 i H915 są wyposażone w uniwersalne zaczepy do załadunku | rozładunku urządzeniami bramowymi (łańcuchowymi) oraz rolki jezdne i haki zaczepowe do załadunku systemem hakowym [hak 1200 mm]. Kontenery KP18
    - KP40 z uwagi na swoje gabaryty, są przystosowane tylko do współpracy z urządzeniami hakowymi [hak 1570 mm].  Kontenery KP produkujemy w wersji otwartej lub zamkniętej z klapami, kontenery mogą być wyposażone w zwijane plandeki, drabinki rewizyjne, itp.. Kontenery KP mogą między innymi służyć do zbierania i przewożenia gruzu budowlanego, kruszyw budowlanych, do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz przemysłowych. Są to podstawowe kontenery stosowane w Punktach Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Aktywne filtry